great cut-jatkokurssit

Uusinta leikkaustekniikkaa

ainutlaatuisella monisaksimenetelmällä

Jatkokurssit

aAinutlaatuinen monisaksimenetelmä tehostaa kampaamotyötä ja säästää aikaa jopa puolet normaaliin työskentelyyn verrattuna. Tämä kurssi jokaisen parturikampaajan kannattaa käydä.

Ajanhenkisiä leikkauksia tehdään kurssilla monisaksitekniikalla, jossa kahdeksat erilaiset sakset voidaan liittää toisiinsa eri yhdistelmin. Patentoitu tekniikka on mullistava ja aikaasäästävä uutuus saksimarkkinoilla.

Menetelmällä pystyt toteuttamaan vaivattomasti ja tehokkkaasti vaativatkin leikkaustekniikat. Tekniikka tuo kampaamotyöhön aivan uudenlaista kustannustehokkuutta. Työn jälki on tarkkaa ja huolellista.

Koulutus tapahtuu sunnuntaisin klo 10-16. Aluksi kouluttajat näyttävät näytetyöt leikkaustekniikoista monisaksimenetelmällä.

Iltapäivällä kurssilaiset harjoittelevat useita eri tekniikoita tekopäihin ja malleille. Voit mielellään tuoda oman mallin koulutukseen.

Tule koulutukseen ystäväsi kanssa – saatte molemmat -10% alennuksen koulutusmaksusta.

Ostaessasi monisaksipaketin koulutusmaksu vähennetään saksien hinnasta.

Koulutusajankohdat

Helsinki

Tulevat koulutukset päivitetään lähiaikoina

Koulutuspaikka

Koulutus-Center, Kalevankatu 12, HELSINKI   – katso sijainti tästä

KOULUTUSMAKSU (1 päivä) 125 €

Koulutushinta sisältää arvonlisäveron, aamupalan (myös malleille) sekä  koulutuksessa käytettävän tekopään.

Koulutuksen yhteydessä sinulla on mahdollisuus ostaa itsellesi kahdeksat huippulaatuiset sakset sisältävän yhdistelmäsaksipakkauksen. Sakset on pakattu kätevään koteloon. Saksipaketin hinta on 1250 € (sis.alv.) Ostaessasi saksipakkauksen (8 sakset) saat pakkauksen hinnasta koulutusmaksun  hyvityksenä.

Koulutuksesta annetaan DIPLOMI.

Koulutukseen ilmoittautuminen

Lähetä allaoleva ilmoittautumiskaavake ja  saat sähköpostissa koulutuspaikan vahvistuksen.

great cut Monisaksikoulutus | Ilmoittautuminen koulutukseen

 

Helsinki

 

Vahvistus

Ilmoittautuminen puhelimitse 09 685 6110.

Koulutuspaikan peruutus

Mikäli et pääse osallistumaan koulutukseen johon sinut on hyväksytty ilmoita koulutuspaikan peruutuksesta mahdollisimman pian – kuitenkin viimeistään kolme viikkoa ennen koulutuspäivää. Näin voimme tarjota koulutuspaikkaa seuraavalle hakijalle. Osallistumisen voi perua ilman kuluja viimeistään kolme viikkoa (21 vrk) ennen koulutuspäivää. Myöhemmin tehdyistä peruutuksista perimme 50% koulutuksen osallistumismaksusta.  Ennen koulutuksen alkamisajankohtaa peruuttamatta jätetyistä koulutuspaikoista veloitamme koko koulutusmaksun. Peruutus on aina tehtävä kirjallisena sähköpostilla osoitteeseen tepa@koulutuscenter.com

Koulu pidättää oikeuden kurssimuutoksiin esimerkiksi jos kurssin minimiosallistujamäärä ei toteudu.

KIINNOSTAISIVATKO SINUA NÄMÄ KOULUTUKSET:

Jalkahoito

Kestolakkaus

Ripsienpidennys

Rakennekynnet

Microblading

Kestopigmentointi

Värianalyysi- ja stailausopastus

Hiustenpidennys

Peruukinteko